Reklama

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Máte záujem o propagáciu svojej firmy a hľadáte priestor pre svoju reklamu? Využite naše služby a nechajte to na nás!

Ponúkame výhodné možnosti prezentácie, a to viacerými formami:

  • Vo forme videa

  • Vo forme článku

  • Vo forme reklamného banneru alebo loga


Video

Patrí medzi najefektívnejšiu formu reklamy, ktorú uvidia stovky ľudí. Vaše logo alebo banner umiestnime do nášho videa, ktoré sa zdieľa na viacerých kanáloch a sociálnych sieťach (youtube, facebook…)

Článok

Pokiaľ viete priniesť ľuďom zaujímavé nápady, rady a tipy, môžete to urobiť formou článku. Zaujímavý a pútavý článok osloví mnoho ľudí, ktorý prinesie Vašej firme väčšiu pozornosť.

Reklamný banner alebo logo

Najjednoduchšia forma reklamy je umiestnenie banneru alebo loga na hlavnú stránku a podstránky nášho webu, ktorú nikto neprehliadne. Jednoduché kliknutie na Vaše logo alebo banner presmeruje potenciálneho zákazníka na Váš web.

 

 

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na info@realitea.sk, alebo využite nasledujúci formulár.


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_raw_html]JTVCY2FsZGVyYV9mb3JtJTIwaWQlM0QlMjJDRjVhM2FhYWRiYjc4OWUlMjIlNUQ=[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_tta_tabs style=”modern” active_section=”1″ title=”Prehľad cien”][vc_tta_section title=”Video” tab_id=”1514059932633-4a7ee4d6-4ff5″][vc_column_text]

Druh reklamy Cena/obdobie
Video 20€/video

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Banner/logo” tab_id=”1514059932723-18b3dc69-10c4″][vc_column_text]

Druh reklamy Cena/obdobie
Banner/logo 0,50€/deň

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Článok” tab_id=”1514060226544-d49a92ee-cf35″][vc_column_text]

Druh reklamy Cena/obdobie
Článok 5€/článok

[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_tabs][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Detailný cenník týkajúci sa reklamy, si môžete pozrieť na stránke Cenník.


[/vc_column_text][vc_column_text] 

(Nižšie uvedené podmienky majú len informatívny charakter!)[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Predaj/Prenájom

Zoznam porovnávaných

Porovnať